Witamy na stronie internetowej
Rzymskokatolickiej Parafii Trójcy Przenajświętszej
w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach

Wydarzenia

 

Godziny urzędowania kancelarii parafialnej w czasie ferii zimowych.

 

 

Kancelaria parafialna czynna w czasie ferii:

 

Poniedziałek - godz. 9.00 - 12.00

Wtorek - nieczynne

Środa - godz. 9.00 - 12.00 i 16.30 - 18.00

Czwartek - nieczynne

Piątek - godz. 9.00 - 12.00

 


SAKRAMENT BIERZMOWANIA 2020

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA ODBĘDZIE SIĘ 20.12.2019 GODZ. 19.00

W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W KOCHŁOWICACH.

 

SPOTKANIE Z RODZICAMI KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA ODBĘDZIE SIĘ 13.12.2019 O GODZ. 19.00

W KOŚCIELE TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ W KOCHŁOWICACH.


Plan kolędy 2019/2020

KOLĘDA  2019/2020 r.

 

Kolęda rozpoczyna się każdego dnia o godz.15.00

 

      Data        Dzień              Trasa                         Ulica

 

16.11.2019   sobota                 1                ul. Chmielna, ul. Siewna i ul. Reja, 

16.11.2019   sobota                 2                ul. Kochłowicka od nr 98 do nr 150

16.11.2019   sobota                 3                ul. Kochłowicka od nr 121 do nr 187

 

17.11.2019   niedziela             1                ul. Kochanowskiego i ul. Pomorska i (numery parzyste)

17.11.2019   niedziela             2                ul. Oświęcimska 132 -153

17.11.2019   niedziela             3                ul. Wyzwolenia 1 - 63

 

18.11.2019   poniedziałek       1                ul. Oświęcimska 155 - 209

18.11.2019   poniedziałek       2                ul. Oświęcimska 149 - 216

18.11.2019   poniedziałek       3                ul. Wyzwolenia 90 - 150

 

19.11.2019   wtorek                 1                ul. Rogozińskiego, Warmińskiego, Wrocławska, Kaszubska,

19.11.2019   wtorek                 2                ul. Staffa, Wyzwolenia 65 - 121, Szyb Artura,

19.11.2019   wtorek                 3                ul. Wyzwolenia 62 do 88 Malinowa od nr 2

 

20.11.2019   środa                   1                ul. Wyzwolenia 2 - 58

20.11.2019   środa                   2                ul. Wirecka 94d - 6

20.11.2019   środa                   3                ul. Jeżynowa, Kwapulińskiej, Poziomkowa

 

21.11.2019   czwartek             1                ul. Wirecka od 125 - 59

21.11.2019   czwartek             2                ul. Wirecka od 57 - 5

21.11.2019   czwartek             3                ul. Głogowa, Jagodowa, Do Gródka od nr 1

 

22.11.2019   piątek                  1                ul. Mrówcza, Orzechowa, Prusa

22.11.2019   piątek                  2                ul. Tunkla 1 - 31, Przemysłowa

22.11.2019   piątek                  3                ul. Opłotki, Średnia

 

23.11.2019   sobota                 1                ul. Sadowa, Handlowa, Ondraszka,

23.11.2019   sobota                 2                ul. Barbary  21, 19

23.11.2019   sobota                 3                ul. Ks. Tunkla 27 - 47, Śląska, Wyspiańskiego, Turskiego 

 

24.11.2019   niedziela             1               ul. Józefa i Zjednoczenia

24.11.2019   niedziela             2               ul. Barbary 3 - 31

24.11.2019   niedziela             3               ul. Barbary od nr 40 do nr 2 ( numery parzyste) i ul. Kasztanowa, ul. Kolonowa

 

25.11.2019   poniedziałek       1                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 49 do 93 i ul. Korfantego 3

25.11.2019   poniedziałek       2                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 95 do 137

25.11.2019   poniedziałek       3                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 155 do nr 149 i nr 141

 

26.11.2019   wtorek                 1                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 140 do nr 124

26.11.2019   wtorek                 2                ul. ks. Ludwika Tunkla nr 143 (od dołu)

26.11.2019   wtorek                 3                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 165 do nr 157

 

27.11.2019   środa                   1                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 110 do nr 54

27.11.2019   środa                   2                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 50a do nr 10

27.11.2019   środa                   3                ul.  Świętochłowicka od nr 2,  Dojazdowa, ul. Jagiełły

 

28.11.2019   czwartek             1                ul. Chełmońskiego nr 2a, 2, 4

28.11.2019   czwartek             2                ul. Chełmowskiego nr 6a (od parteru) i ul. Malczewskiego do nr 1

28.11.2019   czwartek             3                ul. Chełmońskiego nr 6 (od parteru) nr 4a

 

 29.11.2019  piątek                  1               ul. Chełmońskiego nr 3b, 3a, 3

 29.11.2019  piątek                  2              ul. Dunikowskiego nr  3 (ostatniego pietra)  nr 3a ( od 5 piętra do parteru)

 29.11.2019  piątek                  3              ul. Dunikowskiego nr 3b (od ostatniego piętra) i 3a (od 10 do 6 piętra)

 

30.11.2019   sobota                 1                ul. Dunikowskiego nr 3c (od ostatniego piętra) nr 5 (od 5 piętra do parteru)

30.11.2019   sobota                 2                ul. Dunikowskiego 5a (od ostatniego piętra) oraz nr 5 (od 10 do 6 piętra)

30.11.2019   sobota                 3                ul. Dunikowskiego nr 7c (od ostatniego piętra)

 

01.12.2019   niedziela             1                ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej od nr 1 (obydwie strony)

                                                                          i ul. Drobna

01.12.2019   niedziela             2                ul. Dunikowskiego  nr 7 (od ostatniego piętra)

                                                                            i nr 7a (od parteru do 5 piętra)

01.12.2019 niedziela              3                ul. Dunikowskiego  nr 7b (od ostatniego piętra)

                                                                          i nr 7a (od parteru do 5 piętra

 

02.12.2019   poniedziałek       1                ul. Radoszowska od nr 176 do nr 142, Al. Dworcowa i Do Dworca,

02.12.2019   poniedziałek       2                ul. Radoszowska od nr 112 do 136

02.12.2019   poniedziałek       3                ul. Radoszowska od nr 110 do 104

 

03.12.2019   wtorek                 1                ul. Łukowa nr 2b, 2a, 2

03.12.2019   wtorek                 2                ul. Łukowa nr 11, 9, 7, 5, 3, 1

03.12.2019   wtorek                 3                ul. Lipowa nr 2, 1a, 1,  i ul. Łukowa nr 15 i 13

 

04.12.2019   środa                   1                ul. Lipowa nr 2a, 3a, 3, 4, 4a

04.12.2019   środa                   2                ul. Wschodnia 13, 13a, 13b

04.12.2019   środa                   3                ul. Radoszowska od nr 41 do nr 105

 

05.12.2019   czwartek             1                ul Wschodnia nr 19 i 18, ul. ks. Bończyka

05.12.2019   czwartek             2                ul. Radoszowska od nr 72 do nr 100,

05.12.2019   czwartek             3                ul. Radoszowska od od nr 2 do nr 68 (połaczona)

 

06.12.2019   piątek                  1                ul. Żurawia, ul. Ziemska, ul. Młodzieżowa od nr 2,

06.12.2019   piątek                  2                ul. Radoszowska od nr 39 do nr 1 i ul. Jana

06.12.2019   piątek                  3                ul.  Długa od nr 32. ul Bałtycka, 

 

07.12.2019   sobota                 1                ul. Grobla Kolejowa od nr 2, ul Mazowiecka od nr 2, Radoszowska 70 - Nowe Osiedle

07.12.2019   sobota                 2                ul. ks. Dzierżonia, ul. Dożynkowa, ul Batorego i ul. Cyprysowa

07.12.2019   sobota                 3                ul. Radoszowska od nr 107 do nr 121

 

08.12.2019   niedziela             1                ul. Radoszowska od nr 139 do nr 123

08.12.2019   niedziela             2                ul. Radoszowska nr 139a, 139b, 139c, 139d

08.12.2019   niedziela             3                ul. Radoszowska od nr 145 do nr 187

 

09.12.2019   poniedziałek       1                ul. Kamienna od nr 28 do nr 4a (obydwie strony), 

09.12.2019   poniedziałek       2                ul. Wschodnia od nr 10 do nr 2 ul. Bratnia 

09.12.2019   poniedziałek       3                ul. Wschodnia nr 1 i nr 3

 

10.12.2019   wtorek                 1                ul. Wschodnia nr 7, 7a, 7b

10.12.2019   wtorek                 2                ul. Wschodnia nr 5, 11a, 11

10.12.2019   wtorek                 3                ul. Wschodnia nr 9, 9a, 9b

 

11.12.2019   środa                   1                ul. Brzozowa nr  2c, 1,1a, 4, 4a

11.12.2019   środa                   2                ul. Brzozowa nr 5, 5a, 6, 6a

11.12.2019   środa                   3                ul. Brzozowa nr 3, 3, 3a, 7, 7a, 9, 9a, 9b

 

12.12.2019   czwartek             1                ul. Kamienna 29b, 29a, 29 i ul. Brzozowa nr 11b, 11a, 11

12.12.2019   czwartek             2                ul. Kamienna nr 38b, 38a, 38

12.12.2019   czwartek             3                ul. Kamienna nr 40, 40a, 33, 31, 31a

 

13.12.2019   piątek                  1                ul. Kamienna nr 34, 36

13.12.2019   piątek                  2                ul. Oświęcimska nr 48, 48a, 48b, 48c

13.12.2019   piątek                  3                ul. Oświęcimska nr 50, 50a, 50b, 50c

 

14.12.2019   sobota                 1                ul. Kalinowa 11,15

14.12.2019   sobota                 2                ul. Warsztatowa 4b, 4a

14.12.2019   sobota                 3                ul. Warsztatowa 4e, 4d, 4c

 

15.12.2019   niedziela             1                ul. Gajowa od nr 63 nr 20 i 12 (obydwie strony)

15.12.2019   niedziela             2                ul. Gajowa nr 47b, 47a, 47

15.12.2019   niedziela             3                ul. Oświęcimska od nr 88c do nr 128, 88b i ul. Solna

 

27.12.2019   piątek                  1                ul. Oświęcimska  od 86b, 86a, 86 do nr 58

27.12.2019   piątek                  2                ul. Opolska nr 7, 6, 6a, 5 i ul. Oświęcimska nr 88a, 88 i

27.12.2019   piątek                  3                ul. Opolska 4a, 4b, 2b, 2a, 2

 

28.12.2019   sobota                 1                ul. Oświęcimska od nr 75 do nr 79, 79a, 79b

28.12.2019   sobota                 2               ul. Oświęcimska nr 81 ( od do mieszkania nr 15 - do parteru  do 10    piętra)

28.12.2019   sobota                 3               ul. Oświęcimska nr 81 (od mieszkania 24 - do parteru do 3 piętra ) 

                                                                          i ul. Oświęcimska nr 85b ( do mieszkania nr 15 - do parteru od 2 piętra) 

 

29.12.2019   niedziela             1                ul. Oświęcimska nr 85b (od 10 piętra  - do 3 piętra - od mieszkania nr 16 )

29.12.2019   niedziela             2                ul. Oświęcimska nr 85 ( od góry )

29.12.2019   niedziela             3                ul. Oświęcimska nr 85a ( od góry )

 

30.12.2019   poniedziałek       1                ul. Łukasiewicza od nr 36 do nr 2, ul. Karolinki i ul. Tęczowa

30.12.2019   poniedziałek       2                ul. Oświęcimska od nr 133 do 89 ul. Strzelecka od nr 35 do nr 1a,

30.12.2019   poniedziałek       3                ul. Łukasiewicza nr 9 ( od góry )

 

02.01.2020   czwartek             1                ul. Łukasiewicza nr 9a ( od góry)

02.01.2020   czwartek             2                ul. Łukasiewicza nr 9b ( od góry)

02.01.2020   czwartek             3                ul. Łukasiewicza nr 9c ( od góry)

 

03.01.2020   piątek                  1                ul. Łowiecka nr 17b, 17a, 17, 15b, 15a, 15

03.01.2020   piątek                  2                ul. Łowiecka nr 5c, 5b, 5a, 5, 6a, 6

03.01.2020   piątek                  3                ul. Łowiecka nr 8, 8a, 8b, 8c, 8d

 

04.01.2020   sobota                 1                ul. Łowiecka nr 9, 9a, 9b, 9c, 9d

04.01.2020   sobota                 2                ul. Łowiecka nr  7, 7a, 7b, 11, 11a

04.01.2020   sobota                 3                ul. Piłsudskiego od nr 67 do nr 3 i ul Kłosowa

 

05.01.2020   niedziela             1                ul. Krakusa, ul. Ciasna i ul. Cegielniana od nr 30,

05.01.2020   niedziela             2                ul. Łowiecka nr 12, 12a, 12b, 12c, 12d, 10, 10a

05.01.2020   niedziela             3                ul. Piłsudskiego od nr 141 do 81

 

07.01.2020   wtorek                 1                ul. Maślaków, ul. Pieczarek i ul. Borowików

07.01.2020   wtorek                 2                ul. Poranna i ul. Rydzów

 07.01.2020   wtorek                3                ul. Piłsudskiego od nr 167 do nr 227 ul. Piłsudskiego 204 a-h, 206  a-h, 208 a-h

 

08.01.2020   środa                   1                ul. Piłsudskiego od nr 74 do nr 6

08.01.2020   środa                   2                ul. Piłsudskiego od nr 150 do nr 102 i ul. Rzeczna i

08.01.2020   środa                   3                ul. Piłsudskiego od nr 226 do nr 154 i ul. Gaikowa

 

09.01.2020   czwartek             1                ul. Grzybowa od nr 2 (numery parzyste) i ul. Tatrzańska

09.01.2020   czwartek             2                ul. Sudecka od nr 4 do nr 100 (obydwie strony)

09.01.2020   czwartek             3                ul. Grzybowa od nr 19a do nr 41 ( numery nieparzyste)

 

10.01.2020   piątek                  1                ul. Grzybowa nd nr  1 do nr 17 ( numery nieparzyste)

10.01.2020   piątek                  2                ul. Weteranów od nr 51 do nr 2 ( obydwie strony)

10.01.2020   piątek                  3                ul. Jacka od nr 1 do nr 38  (obydwie strony)

 

11.01.2020   sobota                 1                ul. Żymły od nr 39 do nr 14 (obydwie strony)

11.01.2020   sobota                 2                ul. Letnia od 21, Łąkowa do nr 1,

11.01.2020   sobota                 3                ul. Huculska, ul. Rybna

 

 

Pielgrzymka Parafialna do Lourdes - zaproszenie


Plan spotkań grup modlitewnych i formacyjnych w 2019/2020


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.