Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

OGŁOSZENIA

II Niedziela Zwykła, roku B.

17 stycznia 2020 r.

 

 

  

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na renowację tylnej ściany kościoła. Bóg zapłać za ofiary.

 

 

Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawujemy, jednoczy nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

 

W czwartek - 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek - 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się szczególnie w tych dniach za nasze kochane babcie i dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Naszym podziękowaniem może być modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

 

W sobotę 23 stycznia w domu katechetycznym odbędzie się przymiarka strojów komunijnych. O godz. 11.30 zapraszamy chłopców, a o godz. 12.00 dziewczynki.

 

Zachęcamy do nabycia parafialnego Biuletynu Informacyjnego, w którym pierwsza część wywiadu z naszym nowym proboszczem ks. Cezariuszem Walą oraz polecamy „Gościa Niedzielnego”, w którym przeczytamy m.in. o etycznym aspekcie szczepień, a także o powrocie do ascezy. 

 

Bóg zapłać za wspólnotę modlitwy oraz za ofiary składane na remont tylnej ściany kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.