Plan odwiedzin kolędowych 2023 / 2024
Piątek 1 grudnia 2023
- Dunikowskiego 7c, 7b
- Dunikowskiego 7a, 7
- Dunikowskiego 5a, 5
Sobota 2 grudnia 2023
- Dunikowskiego 3c, 3b
- Dunikowskiego 3a, 3
- Chełmońskiego 6a; ul. Malczewskiego
Niedziela 3 grudnia 2023
- Chełmońskiego 6, 4a
- Chełmońskiego 4, 2a, 2
- Chełmońskiego 3b, 3a, 3
Piątek 8 grudnia 2023
- Dojazdowa ul. Ks. Pluty, ul. Świętochłowicka od 2
- Jagiełły (od nowego osiedla)
- Zygmunta Starego i Warneńczyka
Sobota 9 grudnia 2023
- Borowików, ul. Pieczarek i ul. Maślaków
- Rydzów i ul. Poranna
- Piłsudskiego od 227 do 167
Niedziela 10 grudnia 2023
- Piłsudskiego 208 h-a, 206 h-a, 204 h-a,
- Gaikowa i ul. Piłsudskiego od 226 do 154
- Rzeczna, ul. Piłsudskiego od 150 do 102
Wtorek 12 grudnia 2023
- Barbary 21, 19
- Zjednoczenia od 6, Józefa od 12
Środa 13 grudnia 2023
- Kasztanowa, ul. Klonowa i ul. Barbary od 46 do 2 (parzyste)
- Barbary 33 - 3 (nieparzyste)
Czwartek 14 grudnia 2023
- Piłsudskiego od 141 do 81
- Piłsudskiego od 67 do 3 i ul Kłosowa
Piątek 15 grudnia 2023
- Piłsudskiego od 74 do 6
- Ciasna, ul Krakusa, ul. Cegielniana od 30
- Sudecka od 100 do 4 (obydwie strony)
- Tatrzańska i ul. Grzybowa od 40 (numery parzyste)
Sobota 16 grudnia 2023
- Grzybowa od 41 a do 19 (numery nieparzyste)
- Grzybowa od 17 do 1 (numery nieparzyste)
- Wschodnia 11a, 11, 5
Niedziela 17 grudnia 2023
- Wschodnia 9b, 9a, 9
- Wschodnia 7b, 7a, 7
Poniedziałek 18 grudnia 2023
- Wschodnia 3 i 1
Radoszowska 70 - Nowe Osiedle, Grobla Kolejowa, ul. Mazowiecka od 2
Wtorek 19 grudnia 2023
- ks. Dzierżonia, ul. Dożynkowa, ul Batorego, ul. Cyprysowa
ul Wschodnia od 10 do 2, ul. Kamienna 28 – 4a, ul. Bratnia,
Środa 20 grudnia 2023
Długa od końca, ul. Bałtycka od końca
- Lipowa 4a, 4, 3a, 3, 2a
Czwartek 21 grudnia 2023
- Lipowa nr 2, 1a, 1, ul. Łukowa 15 i 13
- Łukowa 2b, 2a, 2
- Łukowa 11, 9, 7, 5, 3, 1
Piątek 22 grudnia 2023
- Łukasiewicza 9a
- Łukasiewicza 9b
- Łukasiewicza 9c
Środa 27 grudnia 2023
- Łukasiewicza nr 9
- Łukasiewicza od 36 do 2, Karolinki, Tęczowa
- Łowiecka 15b, 15a, 15, 17b, 17a, 17
- Łowiecka 12d, 12c, 12b, 12a, 12; 10a, 10
Czwartek 28 grudnia 2023
- Łowiecka 9c, 9b, 9a, 9
- Łowiecka 11a, 11, 7b, 7a, 7
- Łowiecka 8d, 8c, 8b, 8a, 8
Piątek 29 grudnia 2023
- Łowiecka 6a, 6, 5c, 5b, 5a, 5
- Wyzwolenia 58 – 2 (parzyste)
Wyzwolenia 121 – 65, ul. Szyb Artura, Staffa
Sobota 30 grudnia 2023
- Wyzwolenia 63 - 1 (nieparzyste)
- Malinowa od 2 Wyzwolenia 88 do 72
Środa 3 stycznia 2024
- Wyzwolenia 150 – 90
- Wirecka 94 d – 6
- Wirecka od 57 – 5
Czwartek 4 stycznia 2024
- Wirecka od 125 – 59
- Głogowa, ul. Jagodowa, ul. Do Gródka od końca
Piątek 5 stycznia 2024
- Średnia, ul. Opłotki
- Mrówcza, ul.Orzechowa, ul. Prusa
- Sadowa, ul. Handlowa, ul. Ondraszka,
Sobota 6 stycznia 2024
Kolęda na probostwie
Niedziela 7 stycznia 2024
- Rogozińskiego ul. Wrocławska, ul. Kaszubska, ul. Warmińska
- Rybna, ul. Oświęcimska 153 - 139 oraz 136 do 132
- Jeżynowa, ul. Kwapulińskiej ul. Poziomkowa
Poniedziałek 8 stycznia 2024
- Oświęcimska od 216 do 148
- Oświęcimska 209 – 155
- Siewna, ul. Chmielna, ul. Reja
Wtorek 9 stycznia 2024
- Żymły od 39 do 14 (obydwie strony)
- Huculska, ul. Łąkowa od końca
- Jacka od 38 do 1 (obydwie strony)
Środa 10 stycznia 2024
- Weteranów od 51 do 2 (obydwie strony)
- Kochłowicka od 150 do 94
Krańcowa 2, ul. Kochłowicka od 187 do 121, ul. Letnia
Czwartek 11 stycznia 2024
- Kochanowskiego, ul. Pomorska
- ks. Ludwika Tunkla od 165 – 157
- ks. Ludwika Tunkla od 137 do 95
Piątek 12 stycznia 2024
- Korfantego 1, 3, ks. Ludwika Tunkla od 93 do 49
- ks. Ludwika Tunkla od 50a do 10
- ks. Ludwika Tunkla od 112 do 54
Sobota 13 stycznia 2024
- ks. Ludwika Tunkla 143
Przemysłowa 34 – 1, ul. ks. Ludwika Tunkla 23 – 1
- Ks. Tunkla 47 – 27 i Śląska, Wyspiańskiego , Turskiego
- Oddziałów Młodzieży Powstańczej od 30 do 1 (obydwie strony)
Niedziela 14 stycznia 2024
- ks. Ludwika Tunkla od 140 do
- ks. Ludwika Tunkla od 141 i 155 do 149
- Radoszowska od 176 do 140, ul. Drobna, ul. Do Dworca, Al. Dworcowa
Poniedziałek 15 stycznia 2024
- Radoszowska od 139 do 123
- Radoszowska 139d, 139c, 139b, 139a
- Radoszowska od 187 do 145
Wtorek 16 stycznia 2024
- Radoszowska od 121 do 107
- Radoszowska od 136 – 112
- Wschodnia 19, 18, ul. Radoszowska od 100 do 72, ks. Bończyka
Środa 17 stycznia 2024
- Radoszowska od 110 do 104
- Radoszowska od 105 do 41
- Radoszowska od 39 do 1, ul. Jana
Czwartek 18 stycznia 2024
- Radoszowska od 34 do 2
- Radoszowska od 68 do 48
- Brzozowa 11b, 11a, 11
Piątek 19 stycznia 2024
- Brzozowa 9b, 9a, 9
- Brzozowa 7a, 7, 3a, 3
- Brzozowa 6a, 6, 5a, 5
- Brzozowa 1a,1, 2c, 4a, 4
Sobota 20 stycznia 2024
- Żurawia, ul. Ziemska i ul. Młodzieżowa
- Wschodnia 13b, 13a, 13
- Kamienna 40a, 40, 33, 31a, 31
- Kamienna 36, 34
Niedziela 21 stycznia 2024
- Kamienna 29b, 29a, 29
- Kamienna 38b, 38a, 38
- Warsztatowa 4b, 4a
- Warsztatowa 4e, 4d, 4c
Poniedziałek 22 stycznia 2024
- Gajowa od 63 do 20 i 12 (obydwie strony)
- Gajowa 47b, 47a, 47
Wtorek 23 stycznia 2024
- Opolska 4a, 4, 2b, 2a, 2
Oświęcimska od 133 do 89
- Oświęcimska od 133n do 89 i ul. Strzelecka od 35 do 1a
ul Oświęcimska od 128 do 88c, 88b, ul. Solna
Środa 24 stycznia 2024
- Oświęcimska 88a, 88 i ul. Opolska 6a, 6, 7, 5
- Oświęcimska 85a
- Oświęcimska 85b
Czwartek 25 stycznia 2024
- Oświęcimska 85
- Oświęcimska 81 od parteru do środka
- Oświęcimska 81 od środka do góry
Piątek 26 stycznia 2024
- Oświęcimska od 79b, 79a, 79 do 75
- Oświęcimska od 86b, 86a, 86 do 58
Sobota 27 stycznia 2024
- Oświęcimska 50c, 50b, 50a, 50
- Oświęcimska 48c, 48b, 48a, 48
- Kolęda dodatkowa
Niedziela 28 stycznia 2024
Kolęda dodatkowa
Odwiedziny duszpasterskie będziemy rozpoczynali o godz. 15.00.
W blokach kolędę będziemy rozpoczynać od góry, a na trasach domków jednorodzinnych zwykle od ostatnich numerów.
Zapraszamy Parafian do zaznajomienia się z planem.
Ofiary kolędowe przeznaczamy w dalszym ciągu na remont zewnętrznej elewacji
naszego kościoła p.w. Trójcy Przenajświętszej.