PODZIAŁ NA GRUPY

 

 SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ W DOMU PARAFIALNYM, PARAFII TRÓCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ W RUDZIE ŚL. KOCHŁOWICACH

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY GRUP :)

 

GRUPA 1  an. KAROL KASPERCZYK

 

 

  1. Michał Bąk SP18, KL.8A
  2. Klaudia Broda SP18, KL.8A
  3. Lemoni Cebula SP18, KL.8A
  4. Maja Copik SP18, KL.8A
  5. Łukasz Czyżak SP18, KL.8A                               
  6. Aleksandra Firek SP18, KL.8A
  7. Mateusz Grygiel SP18, KL.8A
  8. Magdalena Kobylska SP18, KL.8A                  

 

GRUPA 2 an. MARTYNA LASZCZOK

 

 

  1. Wiktor Kołodziej SP18, KL.8A
  2. Mateusz Kostelnik SP18, KL.8A
  3. Szymon Kostelnik SP18, KL.8A
  4. Natalia Kozubowska SP18, KL.8A
  5. Oliwia Kucz SP18, KL.8A
  6. Wiktoria Kuś SP18, KL.8A
  7. Wiktoria Malurdy SP18, KL.8A
  8. Natalia Maślińska SP18, KL.8A

GRUPA3 an. ŁUKASZ KUCHTA

 

 

  1. Aleksandra Morawiec SP18, KL.8A
  2. Natalia Pasek SP18, KL.8A
  3. Adam Pawlik SP18, KL.8A
  4. Magdalena Prędki SP18, KL.8A
  5. Mateusz Rudek SP18, KL.8A
  6. Paweł Szumiak SP18, KL.8A
  7. Julia Tukaj SP18, KL.8A
  8. Maja Tukaj SP21 CHORZÓW G. CIEŚLIKA
  9. Karolina Wolny SP18, KL.8A

GRUPA 4 an. TOMEK MATYSEK

 

 

  1. Paulina Bańczyk SP18, KL8B
  2. Alicja Briks SP18, KL8B
  3. Szymon Czapla SP18, KL8B
  4. Aleksandra Czech SP18, KL8B
  5. Nikodem Drożdżal SP18, KL8B
  6. Kinga Karwat SP18, KL8B
  7. Ksawery Kaźmirkiewicz SP18, KL8B
  8. Julia Lisok SP18, KL8B
  9. Pola Iwanowska SMS

GRUPA 5 an. MACIEK HEMLECKI

 

 

  1. Maja Małecka SP18, KL8B
  2. Emilia Marek SP18, KL8B
  3. Szymon Matejek SP18, KL8B
  4. Oliwia Słaboń SP18, KL8B
  5. Daria Smułkowska SP18, KL8B
  6. Tomasz Szczyrba SP18, KL8B
  7. Wanessa Tlałka SP18, KL8B
  8. Marlena Wadelska SP18, KL8B
  9. Vanessa Wiśniewska SP18, KL8B

GRUPA6 an. WOJTEK LASZCZOK

 

 

  1. Bernard Paweł SP20, KL8A
  2. Duda Adam SP20, KL8A
  3. Gatys Szymon SP20, KL8A WOJTEK LASZCZOK
  4. Gizara Dominik SP20, KL8A
  5. Karkuzewicz Magdalena SP20, KL8A
  6. Karwan Daniel SP20, KL8A
  7. Patryk Letkiewicz SP21 CHORZÓW G. CIEŚLIKA
  8. Dawid Śmietana SP21 CHORZÓW G. CIEŚLIKA                   

GRUPA 7 an. PAULINA PIWOŃ

 

 

  1. Kołodziej Laura SP20, KL8A
  2. Krawczyk Mateusz SP20, KL8A
  3. Kupka Wojciech SP20, KL8A
  4. Miemiec Jakub SP20, KL8A
  5. Niewdana Amelia SP20, KL8A                 
  6. Smarszcz Borys SP20, KL8A
  7. Smułkowski Piotr SP20, KL8A
  8. Beniamin Bracki SZKOŁA MUZYCZNA KATOWICE
  9. Szymon Szudy       
  10. Drabik Radosła SP20, KL8A   

 

GRUPA 8 an. DAWID JURCZYK

 

 

  1. Staskow Kordian SP20, KL8A
  2. Świerk Tomasz SP20, KL8A
  3. Wilczek Maksymilian SP20, KL8A
  4. Roszkowska Amelia SP20, KL8A
  5. Gebauer Jan SP20, KL8B
  6. Kołodziej Martyna SP20, KL8B
  7. Kozłowski Maksymilian SP20, KL8B
  8. Krężołek Jakub SP20, KL8B
  9. Wilczek Patryk Szkoła Społeczna, KL8A 

GRUPA 9 an. JOANNA KURZYK

 

 

  1. Kubiniok Emilia SP20, KL8B
  2. Lach Julia SP20, KL8B
  3. Linkiewicz Alina SP20, KL8B
  4. Lorek Dawid SP20, KL8B
  5. Matysek Mikołaj SP20, KL8B       
  6. Minicka Martyna SP20, KL8B
  7. Olchowy Julia SP20, KL8B
  8. Pinkawa Jakub SP20, KL8B
  9. Patrycja Smyk - Chojnacka SP20, KL8B

GRUPA 10 an. PIOTR HEMLECKI


 

  1. Raubo Tymoteusz SP20, KL8B
  2. Salzberg Aleksandra SP20, KL8B
  3. Sklarczyk Olivier SP20, KL8B
  4. Smykowska Kinga SP20, KL8B
  5. Śniatowska Zuzanna SP20, KL8B                
  6. Świerszcz Weronika SP20, KL8B
  7. Twardosz Piotr SP20, KL8B
  8. Wyciślik Jakub SP20, KL8B
  9. Artur Majerski SMS

GRUPA 11 an. GRZEGORZ DULĘBA

 

 

  1. Bonk Weronika SP21 KL8A
  2. Czagała Kamil SP21 KL8A
  3. Dewar Patrycja SP21 KL8A
  4. Fudali Kinga SP21 KL8A
  5. Kamiński Kamil SP21 KL8A
  6. Lenga Zuzanna SP21 KL8A
  7. Matura Dominik SP21 KL8A
  8. Mazurkiewicz Damian SP21 KL8A
  9. Niekurzak Amelia SP21 KL8A
  10. Wiktoria Tkocz

 

GRUPA 12 an. JAROSŁAW KURZYK

 

 

  1. Nowak Patrycja SP21 KL8A
  2. Pająk Paweł SP21 KL8A
  3. Pawlik Marcin SP21 KL8A
  4. Srokowski Jakub SP21 KL8A                               
  5. Stępniak Mateusz SP21 KL8A
  6. Tomanek Patryk SP21 KL8A
  7. Adamski Karol SMS KL8A
  8. Kacper Polak SP21 CHORZÓW G. CIEŚLIKA
  9. Kacper Tukaj SP 21 CHORZÓW G. CIEŚLIKA

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.