Podział na grupy formacyjne

Lista grup kandydatów do Sakramentu Bierzmowania 2020/2021

Wszystkie spotkania odbywają się w Domu katechetycznym Parafii Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śl. – Kochłowicach.

 


MARTYNA ŁASZCZOK

Data I spotkania 20.10.2020, godz. 19.00

 

  1. Buchczik Martyna
  2. Dorosińska Paulina
  3. Dymarz Zuzia
  4. Golmento Wiktoria
  5. Gwóźdź Wiktor
  6. Joszko Piotr
  7. Kłosowski Oliwer
  8. Malik Dawid
  9. Pawlaczyk Jakub
  10. Podżorski Szymon
  11. ALINA WILK

 

WOJCIECH ŁASZCZOK

Data I spotkania 27.10.2020, godz. 19.00

 

  1. Skrzypiec Jakub
  2. Sułecka Sara
  3. Szarek Maria
  4. Widuch Emilia
  5. Włosowicz Karol
  6. Wypiór Wojciech
  7. Bogacz Marcelina
  8. Gryzik Klaudia
  9. Jankowski Marcel
  10. Jarek Oskar
  11. Jędrusik Magdalena

 

PIOTR HEMLECKI

Data I spotkania 06.10.2020, godz. 18.00

 

  1. Kaźmirkiewicz Nicola
  2. Kostka Jakub
  3. Koźbiał Karolina
  4. Laszczok Mateusz
  5. Lewandowska Katarzyna
  6. Niedziela Dawid
  7. Pajor Oktawia
  8. Pojda Michalina
  9. Rymarczyk Piotr
  10. Wojtal Weronika
  11. Zdebel Konrad

 

 

MACIEJ HEMLECKI

Data I spotkania 06.10.2020, godz. 18.00

 

  1. Adamus Wojciech
  2. Brudz Adrian
  3. Filipek Emilia
  4. Jasny Julia
  5. Kucz Marta
  6. Matura Dorota
  7. Pietraszewski Bartek
  8. Rząsa Wiktoria
  9. Skowron Dawid
  10. Skowron Szymon
  11. WIKTORIA GUZIEL

 

ŁUKASZ KUCHTA

Data I spotkania 05.10.2020, godz. 19.00

 

  1. Stolorz Szymon
  2. Strugalski Jakub
  3. Szafran Oliwier
  4. Żaczek Arkadiusz
  5. Damczyk Rafał
  6. Gneza Julia
  7. Lisek Angelika (s)
  8. Matura Zuzanna
  9. Matuszczyk Igor
  10. Melkowski Jakub
  11. Nowara Adrian

 

TOMEK MATYSEK

Data I spotkania 13.10.2020, godz. 18.30

 

  1. Pawlik Adrian (s)
  2. Płonka Oliwia
  3. Senek Łukasz
  4. Skorupa Dawid
  5. Ślusarek Szymon
  6. Świerkot Dagmara
  7. Świtała Karolina(s)
  8. Tomanek Roksana
  9. Topolewska Aleksandra
  10. Wojciechowski Krzysztof
  11. MARTYNA CHOJĘTA
  12. NICOLE NOWOK IILO

 

KAROL KASPERCZYK

Data I spotkania 13.10.2020, godz. 18.30

 

  1. Zięba Julia (s)
  2. Żółkiewicz Filip
  3. Bacińska Martyna
  4. Buchta Rafał
  5. Adamczyk Oliwia
  6. Kępa Jakub
  7. Kołodziej Sylwester
  8. Łukasik Kevin
  9. Makieła Piotr
  10. Mruk Nikola (s)
  11. Owczarek Julia

 

 

ADRIAN KOŁODZIEJ

Data I spotkania 08.10.2020, godz. 20.00

 

  1. Pastuszka Paweł
  2. Spirenda Sylwester
  3. Skorupa Wanessa
  4. Słowik Natalia
  5. Stawowa Paulina
  6. Ślusarek Denis (s)
  7. Talarek Klaudia
  8. Winny Mateusz
  9. Wisowski Wiktor
  10. Wyciślik Mateusz
  11. Zawolik Emilia

 

 

PAULINA PIWOŃ

Data I spotkania 09.10.2020, godz. 19.30

 

  1. Baniak Borys
  2. Białas Artur
  3. Biolik Alicja
  4. Gabrysiak Milena
  5. Habelt Aleksandra
  6. Holona Paweł
  7. Józefiok Jolanta
  8. Kilka Paweł
  9. Kurzeja Kacper
  10. Łuczka Szymon
  11. MAJA LESISZ
  12. WOJCIECH KORZANEWSKI
  13. FILIP KLEWEK

 

 

JULIA GOIK

Data I spotkania 07.10.2020, godz. 19.00

 

  1. Muszala Dorota
  2. Pinkawa Maciej
  3. Skiba Wiktoria
  4. Sławik Tobiasz 
  5. Sydor Nikola
  6. Tomczak Dominik
  7. Wilczek Wiktoria
  8. Wypiór Emilia
  9. Zbrońska Julia
  10. Barańska Weronika
  11. Izydorczyk Martyna
  12. URSZULA KRAWCZYK

MARTYNA GOIK

Data I spotkania 07.10.2020, godz. 19.00

 

  1. Janas Nadia
  2. Jaszczyński Jakub
  3. Kalupa Denis
  4. Karkoszka Jakub
  5. Kołodziejczyk Oliwia
  6. Korpula Maciej
  7. Lebuda Wojciech
  8. Litwiński Jan
  9. MatysekWeronika
  10. Muszyńska Oliwia
  11. Muszyńska Paulina
  12. MACIEJ MĄCZKA

GRZEGORZ DULĘBA

Data I spotkania 20.10.2020, godz. 18.00

 

  1. Nowakowska-Baranowska Wiktoria
  2. Palczyński Marek
  3. Pośpiech Milena
  4. Sojka Dawid
  5. Trzeciak Angelika
  6. Wieczorek Paweł
  7. Wieszołek Bartłomiej
  8. Źrebiec Szymon
  9. KURZYK MATEUSZ
  10. GOJNY MATEUSZ
  11. BOCHNAK MARCEL

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.