Ogłoszenia Duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

19 stycznia 2020 r.

  

Kolekta przeznaczona na:

REMONT ŚCIAN ZEWNĘTRZYCH KOŚCIOŁA

 

Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawujemy, jednoczy nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

 

Zapraszamy na nieszpory kolędowe o godz. 16.00.

 

We wtorek - 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę - 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych babcie i dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć. Msza św. w intencji naszych Babć i Dziadków zostanie odprawiona w środę o godz. 8.00.

 

We wtorek o godz. 14.00 do domu katechetycznego zaprasza na spotkanie Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego.

 

Zapraszamy w tym tygodniu na nabożeństwa po Mszach św. o godz. 8.00: w środę ku czci Jana Pawła II połączone z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek ku czci Ojca Pio.

 

Przypominamy o konieczności dostarczenia do końca stycznia deklaracji dysponenta grobu. Z początkiem lutego będzie działać internetowa strona naszych cmentarzy wraz z wirtualną księgą cmentarną.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 14 w Bazylice o.o. Franciszkanów w Panewnikach odbędzie się adoracja przy żłóbku Apostolstwa Chorych.

 

W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona potrzeby parafii.

 

Ze względu na ferie zimowe kancelaria w tym tygodniu będzie funkcjonowała w porządku wakacyjnym: w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 9.00 do 12.00, w środę również w godz. od 16.30 do 18.00.

 

Bóg zapłać za wspólnotę modlitwy oraz za ofiary składane na remont ścian kościoła. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.