Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

OGŁOSZENIA

 XX NIEDZIELA ZWYKŁA

- 18 sierpnia  2019 r.

 

 

Kolekta przeznaczona na pokrycie kosztów remontu figur i frontonu

 

  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Pielgrzymkę Kobiet i Dziewcząt do MB Piekarskiej. Naszą łączność z Pielgrzymującymi wyrazimy śpiewając po każdej Mszy św.: "Matko Piekarska, Opiekunko sławna...". Osoby Pielgrzymujące pieszo powitamy o godz. 18.30.

           Zapraszamy dziś również na Nieszpory, które odprawimy o godz. 16.00.

 

  1. Wtorek - po Mszy św. o godz. 8.00 – zapraszamy na nabożeństwo ku czci bł. Jerzego Popiełuszki oraz do uczczenia Jego relikwii.

 

  1. Środa - po Mszy św. o godz. 8.00 odprawimy nowennę ku czci MB Nieustającej Pomocy.

 

  1. Czwartek - po Mszy św. o godz. 8.00 - zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II oraz do uczczenia Jego relikwii.

 

  1. Piątek – po Mszy św. o godz. 8.00 - zapraszamy na nabożeństwo ku czci o. Pio oraz do uczczenia Jego relikwii.

 

  1. W dniach od 14 do 16 września odbędzie się pielgrzymka na Górę Św. Anny na odpust kalwaryjski. Zapisy przyjmuje Kancelaria Parafialna. Przy zapisie należy podać, adres zamieszkania i nr pesel. Koszt przejazdu i ubezpieczenia wynosi 75 zł.

 

  1. W przyszłą niedzielę swoje 31 urodziny świętuje ks. Dariusz Kamiński - nasz ksiądz wikary. Wszystkich Parafian, a w sposób szczególny członków Rady Duszpasterskiej, członków grup parafialnych prowadzonych przez Księdza Dariusza oraz katechizowaną przez niego młodzież - zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godz. 16.30.

 

  1. W zakrystii można zakupić czasopisma: „Gość Niedzielny” z „Biuletynem Parafialnym”, „Mały Gość Niedzielny” i inne tytuły prasy katolickiej.

 

  1. Dziękujemy za wspólnotę modlitwy, ofiary materialne złożone na pokrycie kosztów figur i frontonu. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli.

 

Informacja o pielgrzymce

do Ziemi Świętej i Jordanii

 

Zapraszamy parafian do udziału w pielgrzymce organizowanej przez franciszkanów ze Starych Panewnik w dn. 25.01 do 1.02.2020r. Cena: 1280 $. Zapisy i zaliczka 100 $ do 1 września przy furcie. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej Parafii św. Antoniego w Starych Panewnikach.

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.