Wspomnienie św. Taryscjusza

Drodzy Animatorzy, Lektorzy i Ministranci

 

 

          W dniu wspomnienia św. Tarsycjusza pragniemy Wam życzyć, aby służba przy Ołtarzu była dla Was źródłem prawdziwej radości, niech będzie ona Waszą modlitwą...  Życzymy Wam byście potrafili się modlić tym, co jako ministranci i lektorzy robicie podczas Świętej Liturgii.

 

Niech w codziennej Waszej służbie wybrzmiewają słowa: ad maiorem Dei gloriamna większą chwałę Boga. Życzymy satysfakcji ze służby oraz nieustannego wzrastania w przyjaźnie z Panem Jezusem.

 

„Służcie Panu z weselem!” Ps 100

 

 

Duszpasterze, Parafii Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach

 

  

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.