KOMUNIKAT ZWIĄZANY Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

 

W związku z  sytuacją pandemiczną w naszym kraju , zaplanowane na dzień 04.12.2020 spotkanie formacyjne z kandydatami do sakramentu bierzmowania NIE ODBĘDZIE SIĘ.

 

Spotkania w grupach, odbywają się w wersji online, w formie ustalonej przez Animatorów oraz terminach uzgodnionych z grupą, o czym uczestnicy kursu przygotowującego zostali poinformowani przez swoich Animatorów.

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.