Ogłoszenia Duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA
V Niedziela Wielkiego Postu,

29 marca 2020 r.

 

 

Według instrukcji J. E. Ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca nie ma możliwości skorzystania z sakramentu pokuty w zwyczajnej formie! Tylko i wyłącznie w sytuacjach wyjątkowych!!!, będzie możliwe skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, dla tych wiernych, którzy o to osobiście poproszą. Wskazane jest uprzednie, telefoniczne umówienie.  Należy zachować wskazane środki ostrożności i wzajemnego bezpieczeństwa – petenta i spowiednika.

 

Informujemy, że wszystkie zamówione na dany dzień intencje są odprawiana przez kapłanów w kaplicy na probostwie parafii. Msza św. na kanale youtube: Parafia Trójcy Świętej w Kochłowicach transmitowana jest w tygodniu o godz. 8.00, w niedzielę o godz. 10.30.

 

Kancelaria parafialna jest nieczynna. Załatwiamy tylko sprawy pilne jak np. pogrzeb. Z kancelarią można kontaktować się drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Można w taki sposób zamawiać intencje mszalne na drugi kwartał. Ofiary za intencje można przesłać na konto Parafii, przelewem bądź przekazem pocztowym.

Zapraszamy wiernych do codziennej modlitwy indywidualnej i w rodzinach. W szczególności do odmawiania Różańca św. o godz. 20.30. Kapłani modlą się w tym samym czasie. Można uczestniczyć w tej modlitwie poprzez Internet wchodząc na kanał youtube’a: Parafia Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach.

W sanktuarium można nabyć Paschaliki Wielkanocne – duże w cenie 12 zł, małe w cenie 6 zł. Ofiary proszę składać do skarbony.

Lokalne sklepy, poczta, apteka wraz z kochłowickimi organizacjami pozarządowymi i parafią uruchomiły infolinię zakupową dla seniorów. Od teraz każdy senior bez wychodzenia z domu może zrealizować recepty, opłacić rachunki i zrealizować bieżące zakupy nie wychodząc z domu. We wtorki i piątki będą realizowane zakupy i opłaty za rachunki. W środy będą realizowane recepty i zamówienia na leki bez recepty.

 

Wasze zdrowie jest najważniejsze,

dlatego zostańcie w domach!

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie

w poniedziałki i czwartki.

Tel. 661-217-743 oraz 665-084-901

 

Chętnych wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się do akcji, prosimy o zgłoszenie się drogą mailową bądź telefoniczną na parafię

 

Bóg zapłać za wspólnotę modlitwy i za ofiary na potrzeby naszej parafii. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć parafię ofiarą, można to uczynić wpłacając datki na konto parafialne. Numer konta PKO BP 42 1020 2401 0000 0102 0153 3132

 

Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.