Odeszli do Pana

Aktualne informacje dotyczące zmarłych

dostępne są na stronie kochłowickich cmentarzy

https://kochlowice.grobonet.com/

 

                        Zmarli w Roku Pańskim 2020

 

1.               

Zbigniew Szajer l.82

13.11.1937-29.12.2019

2.               

Piotr Simon l.66

12.08.1953-31.12.2019

3.               

Jerzy Marcok l. 86

03.09.1933-01.01.2020

4.               

Roman Stepuch l. 64

22.09.1956-07.01.2020

5.               

Roman Majsner l.73

27.08.1946-14.01.2020

6.               

Jadwiga Idzikowska l. 93

18.05.1926-14.01.2020

7.               

Antoni Sojka l.82

06.05.1937-15.01.2020

8.               

Cecylia Komor l. 65

19.09.1955-25.01.2020

9.               

Bernard Mrowiec l.66

10.06.1953-27.01.2020

10.             

Anna Krzysteczko l. 42

29.07.1977-26.01.2020

11.             

Małgorzata Janus l.37

24.04.1982-03.02.2020

12.             

Lidia Wyciślik zd. Kozubek l. 82

06.11.1937-07.03.2020

13.             

Ruta Kudła l.76

25.04.1943-11.02.2020

14.             

Stefan Króliczek l.76

12.12.1943-16.02.2020

15.             

Pelagia Danecka l.95

06.04.1924-17.02.2020

16.             

Eryk Bakalorz l. 79

27.07.1940-19.02.2020

17.             

Urszula Jaworek l.74

09.02.1946-20.02.2020

18.             

Wiesław Sękowski l.72

04.10.1947-18.02.2020

19.             

Janina Noworzyn l.91

14.05.1928-23.02.2020

20.             

Danuta Myszka l.71

05.04.1948-24.02.2020

21.             

Jan Kołodziej l.61

28.05.1958-27.02.2020

22.             

Antoni Wilk l.76

04.03.1944-05.03.2020

23.             

Klaudiusz Siedlaczek l.37

14.08.1982-04.03.2020

24.             

Krystyna Franke l.89

13.10.1930-06.03.2020

25.             

Ernest Mokry l.77

13.04.1942-09.03.2020

26.             

Lidia Wyciślik l.82

06.11.1937-07.03.2020

27.             

Stanisław Targosz l.73

24.11.1946-10.03.2020

28.             

Andrzej Czyż l.63

25.02.1957-16.03.2020

29.             

Małgorzata Kuglin l.85

10.06.1934-16.03.2020

30.             

Józef Golka l.70

14.09.1949-23.02.2020

31.             

Andrzej Gielza l.54

15.03.1966-30.03.2020

32.             

Hildegarda Mraczek l.83

24.12.1936-30.03.2020

33.             

Halina Latarnik l.77

09.10.1943-05.04.2020

34.             

Eugeniusz Gawor l.87

20.08.1933-09.04.2020

35.             

Jolanta Wyciślik l.56

25.03.1964-08.04.2020

36.             

Jerzy Pyka l.95

09.12.1924-10.04.2020

37.             

Feliks Michalczuk l.85

02.04.1935-18.04.2020

38.             

Adam Wiesław Mikołajczyk l.58

11.06.1961-19.04.2020

39.             

Emanuel Krzysztof Łączny l.68

04.12.1951-22.04.2020

40.             

Maria Wacław l.72

16.12.1947-26.04.2020

41.             

Elżbieta Marcok l. 86

04.07.1933-21.04.2020

42.             

Bronisława Michałek l.64

26.02.1956-02.04.2020

43.             

Aniela Przybyła zd. Wilk l.68

30.03.1952-26.04.2020

44.             

Ryszard Rajda l. 59

10.09.1960-29.04.2020

45.             

Irena Wojciechowska l.73

13.08.1946-04.05.2020

46.             

Stefania Szołtysek l.82

29.01.1938-04.05.2020

47.             

Róża Antończyk l.81

09.05.1938-06.05.2020

48.             

Zygmunt Woźnica l.76

13.12.1943-11.05.2020

49.             

Józef Grim l. 68

09.05.1951-28.04.2020

50.             

Mariusz Galeja l.56

02.12.1963-15.05.2020

51.             

Ryszard Hodalski l.68

06.10.1951-17.05.2020

52.             

Maria Kilka l.70

15.09.1949-19.05.2020

53.             

Jacek Mariusz Stęplowski l.50

30.09.1969-19.05.2020

54.             

Rozalia Maria Maksym l.85

24.08.1934-23.05.2020

55.             

Zbigniew Dubiel l.68

03.07.1951-23.05.2020

56.             

Irena Gertruda Wilk l.70

25.01.1950-26.05.2020

57.             

Dorota Jędryka l.68

23.09.1951.-27.05.2020

58.             

Alicja Krząkałą l.89

30.04.1931-29.05.2020

59.             

Monika Musioł l.78

12.04.1942-03.06.2020

60.             

Teresa Bernadeta Kołodziej l.82

22.12.1937-06.06.2020

61.             

Magdalena Łucja Zielińska l.88

08.05.1932-06.06.2020

62.             

Aniela Chmiel l.70

30.03.1950-21.06.2020

63.             

Antoni Wieczorek l.84

05.07.1935-02.07.2020

64.             

Wojciech Bujok l.43

22.05.1977-13.07.2020

65.             

Maria Łucja Lebuda l.89

06.12.1930-12.07.2020

66.             

Hildegarda Wyciślik l.87

14.07.1933-17.07.2020

67.             

Grzegorz Augustyn Pawlik l.59

28.08.1960-17.07.2020

68.             

Halina Ertel l.60

06.04.1960-02.08.2020

 

69.             

Jan Andrzej Kuchtal l.83

05.02.1937-31.07.2020

70.             

Zbigniew Andrzej Pokorski l.67

17.04.1953-06.08.2020

71.             

Stefania Górnik l.84

26.07.1936-09.08.2020

72.             

Bogusław Filecki l.49

20.08.1970-10.08.2020

73.             

Agata Jankowska l.42

13.02.1978-11.08.2020

74.             

Lidia Maria Krawczyk l. 92

12.01.1928-14.08.2020

75.             

Władysław Dulski l.82

24.02.1938-26.08.2020

76.             

Jan Krząkała l. 77

03.08.1943-01.09.2020

77.             

Aniela Lurka l.63

31.03.1957-02.09.2020

78.             

Gabriela Holeczek l.59

26.05.1961-03.09.2020

79.             

Joanna Kukulska l.87

15.06.1933-06.09.2020

80.             

Henryk Kołodziej l.90

30.09.1929-15.09.2020

81.             

Helena Brzozoń l. 94

11.09.1926-14.09.2020

82.             

Jolanta Wilkoszyńska l.58

01.08.1962-15.09.2020

83.             

Emilia Opiełka l.68

30.06.1952-18.09.2020

84.             

Piotr Świerc l.67

29.06.1953-20.09.2020

85.             

Renata Kasperczyk l.81

15.11.1938-26.09.2020

86.             

Jerzy Lis l.87

04.12.1932-27.09.2020

87.             

Antoni Bałdys l.85

17.07.1935-28.09.2020

88.             

Wiktoria Nowok l.16

15.06.2004-02.10.2020

89.             

Gerard Franke l.91

03.05.1929-07.10.2020

90.             

Hildegarda Koy l.90

04.03.1930-09.10.2020

91.             

Jan Mendera l.67

29.06.1953-09.10.2020

92.             

Emil Simon l.84

22.05.1936-12.10.2020

93.             

Gizela Witthoff l.77

16.03.1943-15.10.2020

94.             

Jadwiga Miemiec l.64

21.07.1956-18.10.2020

95.             

Henryk Muskietorz l.76

01.01.1944-18.10.2020

96.             

Czesław Szymonik l.78

28.09.1942-18.10.2020

97.             

Helena Musioł l.84

22.01.1936-19.10.2020

98.             

Krystyna Kubasa l.62

18.05.1958-24.10.2020

99.             

Grażyna Anna Hazy l.67

26.07.1953-31.10.2020

100.           

Teresa Anna Gruszka l.79

12.05.1941-06.11.2020

101.           

Gertruda Czornik l.92

29.03.1928-03.11.2020

102.           

Ireneusz Listewnik l.46

16.03.1974-01.11.2020

103.           

Jan Copek l.83

18.01.1937-26.10.2020

104.           

Irena Minkina l.84

18.04.1936-04.11.2020

105.           

Ryszard Marek l.92

22.03.1928-06.11.2020

106.           

Georg Edward Nowok l.84

04.09.1936-27.10.2020

107.           

Maria Misiewicz l. 68

06.11.1952-09.11.2020

108.           

Stanisław Jan Kołodziej l.85

04.01.1935-07.11.2020

109.           

Urszula Mikołajewska l.81

03.02.1939-12.11.2020

110.           

Jerzy Kasperczyk l.85

25.03.1935-14.11.2020

111.           

Maria Krawczyk l.68

23.07.1952-10.11.2020

112.           

Edmund Błażej Skolik l.81

03.02.1939-11.11.2020

113.           

Benon Gamoń l.82

02.04.1938-14.11.2020

114.           

Henryka Stołowska l.69

13.06.1951-16.11.2020

115.           

Jerzy Baran l. 85

10.07.1935-15.11.2020

116.           

Dawid Prowda l.29

02.10.1991-18.11.2020

117.           

Antonina Śniegoń l.78

27.03.1942-20.11.2020

118.           

Teresa Szczur l.87

17.12.1932-24.11.2020

119.           

Andrzej Ogonowski l.46

03.01.1974-23.11.2020

120.           

Eugeniusz Galowy l.60

01.09.1960-25.11.2020

121.           

Stefania Wyciślik zd.Kurzeja l.85

29.10.1935-03.12.2020

122.           

Elżbieta Gloc zd. Nierobisz l.83

07.04.1937-03.12.2020

123.           

Karina Mariola Stępniak l.55

26.04.1965-04.12.2020

124.           

Anna Kołodziej zd. Mańka l.98

27.06.1922-07.12.2020

125.           

Helmut Jarząbek l.88

29.12.1931-21.11.2020

126.           

Franciszek Michalik l.61

25.03.1959-12.12.2020

127.           

Irena Klecha zd. Kawoń l.66

28.06.1954-13.12.2020

128.           

Jerzy Grygierczyk l.71

13.03.1949-15.12.2020

129.           

Herbert Szega l.80

12.07.1940-19.12.2020

130.           

Franciszek Merczyk l.83

03.10.1937-23.12.2020

131.           

Róża Kurpas l.75

03.10.1945-22.12.2020

Stanisław

Iwan

1941-01-18

2019-12-25

Danuta

Marek

1949-08-11

2019-12-24

Aniela

Jarosz

1955-07-11

2019-12-21

Piotr

Przewdzing

1956-01-29

2019-12-19

Gerard

Kuś

1944-07-30

2019-12-14

Stanisław

Biskup

1966-04-07

2019-12-12

Piotr

Dewar

1949-02-15

2019-12-07

Janina

Kasperczyk

1951-10-19

2019-12-05

Marta

Gąsior

1924-12-07

2019-11-28

Stanisław

Kaczor

1937-09-05

2019-11-24

Anna

Krzysztofik

1942-11-19

2019-11-19

Irena

Kołodziej

1932-04-14

2019-11-09

Krystian

Lukasek

1949-03-31

2019-11-09

Urszula

Wilk

1933-09-20

2019-10-28

Klara

Paleta

1932-02-03

2019-10-25

Stanisław

Białas

1936-11-14

2019-10-24

Anna

Lis

1928-06-18

2019-10-22

Daria

Niemiec

1984-05-01

2019-10-22

Olga

Zug

1955-03-07

2019-10-20

Aniela

Sklarczyk

1932-09-24

2019-10-12

Stanisław

Samul

1953-02-24

2019-10-08

Franciszek

Breguła

1945-07-15

2019-10-07

Łucja

Tanderska

1922-12-13

2019-10-06

Danuta

Kubasa

1957-02-13

2019-10-05

Andrzej

Przywara

1956-08-27

2019-10-01

Ryszard

Garboś

1954-09-07

2019-09-30

Helena

Kubień

1931-07-19

2019-09-28

Urszula

Krause

1962-06-20

2019-09-26

Andrzej

Lubojański

1956-09-20

2019-09-26

Maria

Kłosowska

1954-10-13

2019-09-23

Wanda

Frigerio

1925-01-01

2019-09-21

Jan

Chorąży

1937-12-23

2019-09-17

Stanisław

Głodek

1937-08-01

2019-09-11

Stefan

Frankowski

1954-03-03

2019-09-05

Ignacy

Górnik

1936-08-29

2019-09-04

Roman

Wróblowski

1958-10-30

2019-09-03

Zdzisław

Klekowski

1926-09-29

2019-09-01

Jerzy

Kasperek

1949-02-22

2019-08-27

Franciszek

Sojka

1955-09-16

2019-08-19

Herbert

Roter

1944-02-05

2019-08-18

Bernard

Wilk

1954-05-05

2019-08-17

Anna

Pol

1949-10-10

2019-08-07

Ewa

Dytko

1952-01-16

2019-08-05

Anna

Jarzombek

1934-02-07

2019-08-03

Bernard

Maksym

1930-05-19

2019-07-31

Engelbert

Wolny

1943-05-05

2019-07-27

Helmut

Jaworek

1944-06-21

2019-07-26

Anna

Krzykowska

1972-05-19

2019-07-24

Helena

Wilk

1935-06-01

2019-07-23

Małgorzata

Wilk

1931-06-10

2019-07-21

Tadeusz

Strzelecki

1946-02-19

2019-07-16

Krystyna

Idczak

1941-02-10

2019-07-15

Maria

Pinecka

1944-02-12

2019-07-13

Stefania

Kurzeja

1935-06-19

2019-07-02

Łucja

Holeksa

1931-12-07

2019-07-02

Teresa

Mrozek

1941-06-03

2019-06-27

Jolanta

Kasprzyk

1964-03-31

2019-06-25

Marian

Pilarz

1953-01-05

2019-06-16

Ryszard

Garbaciuk

1942-07-06

2019-06-16

Edward

Szołtysek

1945-06-06

2019-06-11

Ryszard

Rzoda

1955-09-09

2019-06-04

Róża

Wypior

1931-02-10

2019-06-03

Andrzej

Majowski

1950-04-24

2019-05-29

Eleonora

Józefiok

1926-12-20

2019-05-24

Bernard

Sikora

1939-11-21

2019-05-24

Helena

Burzyk

1928-06-08

2019-05-22

Ludwik

Kapserczyk

1938-06-20

2019-05-20

Teresa

Szubert

1956-12-29

2019-05-19

Brygida

Dyrbuś

1953-05-21

2019-05-19

Marek

Kwiatkowski

1958-04-11

2019-05-18

Ryszard

Wilkoszyński

1948-07-26

2019-05-17

Barbara

Wilk

1948-02-02

2019-05-15

Mirosław

Andreczko

1964-12-13

2019-05-13

Jadwiga

Kuchta

1934-09-08

2019-05-13

Józef

Żurowiec

1954-03-14

2019-05-09

Janina

Sikora

1939-03-09

2019-05-07

Henryk

Kuchta

1931-04-05

2019-05-07

Małgorzata

Muskietorz

1937-02-21

2019-05-07

Marianna

Pyras

1925-03-08

2019-05-06

Szczepan

Zdebel

1949-12-25

2019-05-06

Janina

Wyciślik

1929-02-23

2019-05-04

Urszula

Aleksa

1947-02-22

2019-05-03

Franciszek

Paciorak

1932-09-03

2019-05-03

Cecylia

Wyciślik

1938-11-02

2019-05-03

Irena

Żdanowska

1962-01-05

2019-04-29

Henryk

Krzoska

1941-07-25

2019-04-21

Jan

Janus

1934-03-22

2019-04-17

Waldemar

Konieczny

1963-08-16

2019-04-16

Mateusz

Serafin

1990-01-16

2019-04-15

Jan

Maciąg

1936-12-18

2019-04-14

Franciszek

Hudała

1928-08-30

2019-04-11

Stanisław

Kuchta

1926-10-28

2019-04-07

Łucja

Kot

1930-03-01

2019-04-05

Gerda

Niewolik

1944-03-02

2019-04-05

Edward

Kwaśniok

1947-10-09

2019-04-02

Krystyna

Węgrzyn

1946-03-03

2019-04-02

Elfryda

Lindner

1940-09-26

2019-04-01

Elżbieta

Wyciślik

1940-10-23

2019-04-01

Wanda

Kotwasińska

1939-05-05

2019-03-24

Stefania

Wyciślik

1937-03-11

2019-03-21

Bogdan

Kosyk

1953-12-03

2019-03-21

Teresa

Kasperczyk

1937-07-31

2019-03-19

Piotr

Pawlik

1964-02-23

2019-03-19

Jerzy

Łoskot

1940-11-09

2019-03-14

Piotr

Godzik

1990-07-14

2019-03-13

Henryk

Brożek

1943-12-03

2019-03-12

Adelajda

Bromboszcz

1928-03-02

2019-03-12

Hilaria

Szklarska

1932-09-15

2019-03-07

Renata

Sidor

1966-04-28

2019-03-07

Norbert

Wilczok

1936-10-06

2019-03-06

Stefania

Flegel

1943-08-02

2019-03-02

Norbert

Kołodziej

1941-05-07

2019-03-02

Maria

Kotalczyk

1946-11-15

2019-03-02

Adam

Średniewski

1981-11-01

2019-02-22

Krystyna

Dopierała - Wiesebach

1937-02-19

2019-02-21

Bolesław

Rawluk

1931-10-13

2019-02-18

Tadeusz

Zabawa

1952-06-19

2019-02-17

Stefan

Drożdżal

1939-11-01

2019-02-13

Henryk

Aleksa

1951-08-01

2019-02-12

Mirosław

Wróbel

1954-08-01

2019-02-12

Herbert

Simon

1940-02-07

2019-02-12

Teresa

Drapa

1928-09-29

2019-02-12

Marian

Zakręta

1931-01-30

2019-02-09

Władysław

Zych

1939-01-03

2019-02-05

Jerzy

Warmons

1946-11-20

2019-02-04

Jerzy

Warmons

1946-11-20

2019-02-04

Roman

Przybyła

1951-07-07

2019-02-03

Anna

Richter

1919-12-14

2019-01-30

Zbigniew

Olejnik

1962-06-15

2019-01-25

Kornelia

Czyba

1944-10-10

2019-01-19

Krystian

Król

1954-04-14

2019-01-13

Jerzy

Myśliwiec

1951-10-28

2019-01-08

Bernardyn

Prowda

1925-04-02

2019-01-07

Urszula

Klosek

1942-03-04

2019-01-06

Kazimierz

Sowiński

1945-05-05

2019-01-06

Stefan

Motyl

1937-05-14

2018-12-28

Marta

Matysek

1925-04-09

2018-12-26

Stefania

Zwolak

1933-07-08

2018-12-14

Jadwiga

Szczyrbowska

1955-11-09

2018-12-13

Weronika

Rduch

1943-07-10

2018-12-10

Jan

Kilka

1948-04-16

2018-12-09

Edward

Sieraga

1940-01-12

2018-12-03

Janina

Matysik

1936-11-06

2018-12-01

Małgorzata

Hudała

1935-11-15

2018-12-01

Leon

Latarnik

1944-04-22

2018-11-29

Danuta

Brzoska

1957-07-05

2018-11-28

Urszula

Galeja

1933-12-26

2018-11-25

Rafał

Malik

1978-10-14

2018-11-24

Wiesława

Kowalska

1968-05-07

2018-11-23

Arkadiusz

Skutnik

1987-01-01

2018-11-20

Henryk

Solorz

1950-10-09

2018-11-10

Monika

Kołodziej

1924-04-27

2018-11-09

Salomea

Nowak

1938-09-26

2018-11-06

Ryszard

Listewnik

1948-08-20

2018-10-31

Justyna

Nowok

1954-12-24

2018-10-30

Henryk

Wyciślik

1936-11-07

2018-10-28

Adolf

Nowak

1939-10-20

2018-10-28

Tadeusz

Okrzesik

1939-10-25

2018-10-23

Jerzy

Kotyrba

1926-03-10

2018-10-21

Piotr

Olearczyk

1953-05-02

2018-10-15

Bernadeta

Kubiniok

2046-10-18

2018-10-12

Marta

Kołodziej

1926-03-05

2018-10-09

Eugenia

Kołodziej

2028-09-28

2018-10-07

Antoni

Kołodziej

1951-07-20

2018-10-06

Gabriela

Mituła

1964-11-17

2018-10-06

Gertruda

Wilk

1929-04-24

2018-10-05

Aniela

Nawrat

1932-05-31

2018-10-03

Marian

Kazimierczak

1955-02-19

2018-10-03

Elżbieta

Szyndrowska

1939-06-25

2018-09-29

Andrzej

Szal

1948-08-10

2018-09-24

Stanisław

Doliński

1951-12-12

2018-09-19

Jan

Czajka

2018-09-17

Wiktor

Kulawik

2018-09-13

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.