Witamy na stronie internetowej
Rzymskokatolickiej Parafii Trójcy Przenajświętszej
w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach

Wydarzenia

 

Plan kolędy 2019/2020

KOLĘDA  2019/2020 r.

 

Kolęda rozpoczyna się każdego dnia o godz.15.00

 

      Data        Dzień              Trasa                         Ulica

 

16.11.2019   sobota                 1                ul. Chmielna, ul. Siewna i ul. Reja, 

16.11.2019   sobota                 2                ul. Kochłowicka od nr 98 do nr 150

16.11.2019   sobota                 3                ul. Kochłowicka od nr 121 do nr 187

 

17.11.2019   niedziela             1                ul. Kochanowskiego i ul. Pomorska i (numery parzyste)

17.11.2019   niedziela             2                ul. Oświęcimska 132 -153

17.11.2019   niedziela             3                ul. Wyzwolenia 1 - 63

 

18.11.2019   poniedziałek       1                ul. Oświęcimska 155 - 209

18.11.2019   poniedziałek       2                ul. Oświęcimska 149 - 216

18.11.2019   poniedziałek       3                ul. Wyzwolenia 90 - 150

 

19.11.2019   wtorek                 1                ul. Rogozińskiego, Warmińskiego, Wrocławska, Kaszubska,

19.11.2019   wtorek                 2                ul. Staffa, Wyzwolenia 65 - 121, Szyb Artura,

19.11.2019   wtorek                 3                ul. Wyzwolenia 62 do 88 Malinowa od nr 2

 

20.11.2019   środa                   1                ul. Wyzwolenia 2 - 58

20.11.2019   środa                   2                ul. Wirecka 94d - 6

20.11.2019   środa                   3                ul. Jeżynowa, Kwapulińskiej, Poziomkowa

 

21.11.2019   czwartek             1                ul. Wirecka od 125 - 59

21.11.2019   czwartek             2                ul. Wirecka od 57 - 5

21.11.2019   czwartek             3                ul. Głogowa, Jagodowa, Do Gródka od nr 1

 

22.11.2019   piątek                  1                ul. Mrówcza, Orzechowa, Prusa

22.11.2019   piątek                  2                ul. Tunkla 1 - 31, Przemysłowa

22.11.2019   piątek                  3                ul. Opłotki, Średnia

 

23.11.2019   sobota                 1                ul. Sadowa, Handlowa, Ondraszka,

23.11.2019   sobota                 2                ul. Barbary  21, 19

23.11.2019   sobota                 3                ul. Ks. Tunkla 27 - 47, Śląska, Wyspiańskiego, Turskiego 

 

24.11.2019   niedziela             1               ul. Józefa i Zjednoczenia

24.11.2019   niedziela             2               ul. Barbary 3 - 31

24.11.2019   niedziela             3               ul. Barbary od nr 40 do nr 2 ( numery parzyste) i ul. Kasztanowa, ul. Kolonowa

 

25.11.2019   poniedziałek       1                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 49 do 93 i ul. Korfantego 3

25.11.2019   poniedziałek       2                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 95 do 137

25.11.2019   poniedziałek       3                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 155 do nr 149 i nr 141

 

26.11.2019   wtorek                 1                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 140 do nr 124

26.11.2019   wtorek                 2                ul. ks. Ludwika Tunkla nr 143 (od dołu)

26.11.2019   wtorek                 3                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 165 do nr 157

 

27.11.2019   środa                   1                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 110 do nr 54

27.11.2019   środa                   2                ul. ks. Ludwika Tunkla od nr 50a do nr 10

27.11.2019   środa                   3                ul.  Świętochłowicka od nr 2,  Dojazdowa, ul. Jagiełły

 

28.11.2019   czwartek             1                ul. Chełmońskiego nr 2a, 2, 4

28.11.2019   czwartek             2                ul. Chełmowskiego nr 6a (od parteru) i ul. Malczewskiego do nr 1

28.11.2019   czwartek             3                ul. Chełmońskiego nr 6 (od parteru) nr 4a

 

 29.11.2019  piątek                  1               ul. Chełmońskiego nr 3b, 3a, 3

 29.11.2019  piątek                  2              ul. Dunikowskiego nr  3 (ostatniego pietra)  nr 3a ( od 5 piętra do parteru)

 29.11.2019  piątek                  3              ul. Dunikowskiego nr 3b (od ostatniego piętra) i 3a (od 10 do 6 piętra)

 

30.11.2019   sobota                 1                ul. Dunikowskiego nr 3c (od ostatniego piętra) nr 5 (od 5 piętra do parteru)

30.11.2019   sobota                 2                ul. Dunikowskiego 5a (od ostatniego piętra) oraz nr 5 (od 10 do 6 piętra)

30.11.2019   sobota                 3                ul. Dunikowskiego nr 7c (od ostatniego piętra)

 

01.12.2019   niedziela             1                ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej od nr 1 (obydwie strony)

                                                                          i ul. Drobna

01.12.2019   niedziela             2                ul. Dunikowskiego  nr 7 (od ostatniego piętra)

                                                                            i nr 7a (od parteru do 5 piętra)

01.12.2019 niedziela              3                ul. Dunikowskiego  nr 7b (od ostatniego piętra)

                                                                          i nr 7a (od parteru do 5 piętra

 

02.12.2019   poniedziałek       1                ul. Radoszowska od nr 176 do nr 142, Al. Dworcowa i Do Dworca,

02.12.2019   poniedziałek       2                ul. Radoszowska od nr 112 do 136

02.12.2019   poniedziałek       3                ul. Radoszowska od nr 110 do 104

 

03.12.2019   wtorek                 1                ul. Łukowa nr 2b, 2a, 2

03.12.2019   wtorek                 2                ul. Łukowa nr 11, 9, 7, 5, 3, 1

03.12.2019   wtorek                 3                ul. Lipowa nr 2, 1a, 1,  i ul. Łukowa nr 15 i 13

 

04.12.2019   środa                   1                ul. Lipowa nr 2a, 3a, 3, 4, 4a

04.12.2019   środa                   2                ul. Wschodnia 13, 13a, 13b

04.12.2019   środa                   3                ul. Radoszowska od nr 41 do nr 105

 

05.12.2019   czwartek             1                ul Wschodnia nr 19 i 18, ul. ks. Bończyka

05.12.2019   czwartek             2                ul. Radoszowska od nr 72 do nr 100,

05.12.2019   czwartek             3                ul. Radoszowska od od nr 2 do nr 68 (połaczona)

 

06.12.2019   piątek                  1                ul. Żurawia, ul. Ziemska, ul. Młodzieżowa od nr 2,

06.12.2019   piątek                  2                ul. Radoszowska od nr 39 do nr 1 i ul. Jana

06.12.2019   piątek                  3                ul.  Długa od nr 32. ul Bałtycka, 

 

07.12.2019   sobota                 1                ul. Grobla Kolejowa od nr 2, ul Mazowiecka od nr 2, Radoszowska 70 - Nowe Osiedle

07.12.2019   sobota                 2                ul. ks. Dzierżonia, ul. Dożynkowa, ul Batorego i ul. Cyprysowa

07.12.2019   sobota                 3                ul. Radoszowska od nr 107 do nr 121

 

08.12.2019   niedziela             1                ul. Radoszowska od nr 139 do nr 123

08.12.2019   niedziela             2                ul. Radoszowska nr 139a, 139b, 139c, 139d

08.12.2019   niedziela             3                ul. Radoszowska od nr 145 do nr 187

 

09.12.2019   poniedziałek       1                ul. Kamienna od nr 28 do nr 4a (obydwie strony), 

09.12.2019   poniedziałek       2                ul. Wschodnia od nr 10 do nr 2 ul. Bratnia 

09.12.2019   poniedziałek       3                ul. Wschodnia nr 1 i nr 3

 

10.12.2019   wtorek                 1                ul. Wschodnia nr 7, 7a, 7b

10.12.2019   wtorek                 2                ul. Wschodnia nr 5, 11a, 11

10.12.2019   wtorek                 3                ul. Wschodnia nr 9, 9a, 9b

 

11.12.2019   środa                   1                ul. Brzozowa nr  2c, 1,1a, 4, 4a

11.12.2019   środa                   2                ul. Brzozowa nr 5, 5a, 6, 6a

11.12.2019   środa                   3                ul. Brzozowa nr 3, 3, 3a, 7, 7a, 9, 9a, 9b

 

12.12.2019   czwartek             1                ul. Kamienna 29b, 29a, 29 i ul. Brzozowa nr 11b, 11a, 11

12.12.2019   czwartek             2                ul. Kamienna nr 38b, 38a, 38

12.12.2019   czwartek             3                ul. Kamienna nr 40, 40a, 33, 31, 31a

 

13.12.2019   piątek                  1                ul. Kamienna nr 34, 36

13.12.2019   piątek                  2                ul. Oświęcimska nr 48, 48a, 48b, 48c

13.12.2019   piątek                  3                ul. Oświęcimska nr 50, 50a, 50b, 50c

 

14.12.2019   sobota                 1                ul. Kalinowa 11,15

14.12.2019   sobota                 2                ul. Warsztatowa 4b, 4a

14.12.2019   sobota                 3                ul. Warsztatowa 4e, 4d, 4c

 

15.12.2019   niedziela             1                ul. Gajowa od nr 63 nr 20 i 12 (obydwie strony)

15.12.2019   niedziela             2                ul. Gajowa nr 47b, 47a, 47

15.12.2019   niedziela             3                ul. Oświęcimska od nr 88c do nr 128, 88b i ul. Solna

 

27.12.2019   piątek                  1                ul. Oświęcimska  od 86b, 86a, 86 do nr 58

27.12.2019   piątek                  2                ul. Opolska nr 7, 6, 6a, 5 i ul. Oświęcimska nr 88a, 88 i

27.12.2019   piątek                  3                ul. Opolska 4a, 4b, 2b, 2a, 2

 

28.12.2019   sobota                 1                ul. Oświęcimska od nr 75 do nr 79, 79a, 79b

28.12.2019   sobota                 2               ul. Oświęcimska nr 81 ( od do mieszkania nr 15 - do parteru  do 10    piętra)

28.12.2019   sobota                 3               ul. Oświęcimska nr 81 (od mieszkania 24 - do parteru do 3 piętra ) 

                                                                          i ul. Oświęcimska nr 85b ( do mieszkania nr 15 - do parteru od 2 piętra) 

 

29.12.2019   niedziela             1                ul. Oświęcimska nr 85b (od 10 piętra  - do 3 piętra - od mieszkania nr 16 )

29.12.2019   niedziela             2                ul. Oświęcimska nr 85 ( od góry )

29.12.2019   niedziela             3                ul. Oświęcimska nr 85a ( od góry )

 

30.12.2019   poniedziałek       1                ul. Łukasiewicza od nr 36 do nr 2, ul. Karolinki i ul. Tęczowa

30.12.2019   poniedziałek       2                ul. Oświęcimska od nr 133 do 89 ul. Strzelecka od nr 35 do nr 1a,

30.12.2019   poniedziałek       3                ul. Łukasiewicza nr 9 ( od góry )

 

02.01.2020   czwartek             1                ul. Łukasiewicza nr 9a ( od góry)

02.01.2020   czwartek             2                ul. Łukasiewicza nr 9b ( od góry)

02.01.2020   czwartek             3                ul. Łukasiewicza nr 9c ( od góry)

 

03.01.2020   piątek                  1                ul. Łowiecka nr 17b, 17a, 17, 15b, 15a, 15

03.01.2020   piątek                  2                ul. Łowiecka nr 5c, 5b, 5a, 5, 6a, 6

03.01.2020   piątek                  3                ul. Łowiecka nr 8, 8a, 8b, 8c, 8d

 

04.01.2020   sobota                 1                ul. Łowiecka nr 9, 9a, 9b, 9c, 9d

04.01.2020   sobota                 2                ul. Łowiecka nr  7, 7a, 7b, 11, 11a

04.01.2020   sobota                 3                ul. Piłsudskiego od nr 67 do nr 3 i ul Kłosowa

 

05.01.2020   niedziela             1                ul. Krakusa, ul. Ciasna i ul. Cegielniana od nr 30,

05.01.2020   niedziela             2                ul. Łowiecka nr 12, 12a, 12b, 12c, 12d, 10, 10a

05.01.2020   niedziela             3                ul. Piłsudskiego od nr 141 do 81

 

07.01.2020   wtorek                 1                ul. Maślaków, ul. Pieczarek i ul. Borowików

07.01.2020   wtorek                 2                ul. Poranna i ul. Rydzów

 07.01.2020   wtorek                3                ul. Piłsudskiego od nr 167 do nr 227 ul. Piłsudskiego 204 a-h, 206  a-h, 208 a-h

 

08.01.2020   środa                   1                ul. Piłsudskiego od nr 74 do nr 6

08.01.2020   środa                   2                ul. Piłsudskiego od nr 150 do nr 102 i ul. Rzeczna i

08.01.2020   środa                   3                ul. Piłsudskiego od nr 226 do nr 154 i ul. Gaikowa

 

09.01.2020   czwartek             1                ul. Grzybowa od nr 2 (numery parzyste) i ul. Tatrzańska

09.01.2020   czwartek             2                ul. Sudecka od nr 4 do nr 100 (obydwie strony)

09.01.2020   czwartek             3                ul. Grzybowa od nr 19a do nr 41 ( numery nieparzyste)

 

10.01.2020   piątek                  1                ul. Grzybowa nd nr  1 do nr 17 ( numery nieparzyste)

10.01.2020   piątek                  2                ul. Weteranów od nr 51 do nr 2 ( obydwie strony)

10.01.2020   piątek                  3                ul. Jacka od nr 1 do nr 38  (obydwie strony)

 

11.01.2020   sobota                 1                ul. Żymły od nr 39 do nr 14 (obydwie strony)

11.01.2020   sobota                 2                ul. Letnia od 21, Łąkowa do nr 1,

11.01.2020   sobota                 3                ul. Huculska, ul. Rybna

 

 

Pielgrzymka Parafialna do Lourdes - zaproszenie


Zaproszenia na rekolekcje, dni skupienia

 

 

 


SAKRAMENT BIERZMOWANIA 2020

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA ODBĘDZIE SIĘ 20.12.2019 GODZ. 19.00

W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W KOCHŁOWICACH.

 

SPOTKANIE Z RODZICAMI KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA ODBĘDZIE SIĘ 13.12.2019 O GODZ. 19.00

W KOŚCIELE TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ W KOCHŁOWICACH.


Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

Katechezy dla rodziców II tydzień miesiąca

                           

Grupa I   (ks. Dariusz Kamiński)

Rodzice uczniów ze SP nr 18 

7.10.2019 r. (poniedziałek) 

Spotkanie w Sanktuarium MB z Loudes

Godz. 18.00 

 

Grupa II (ks. Jacek Błaszczok)

Rodzice uczniów ze SP nr 20,21 i z innych szkół

10.10.2019 (czwartek) 

Spotkanie w Sanktuarium MB z Loudes

Godz. 17.30


Kolęda 2019/2020

 

Z dniem 16.11 (sobota) rozpoczynamy w parafii odwiedziny duszpasterskie.

Początek kolędy każdego dnia o godz. 15.00

 

Plan kolędy w formie pdf pobierz

tutaj


Warsztaty dla żon

 

Zapraszamy wszystkie żony na warsztaty dla żon.

 

Zapraszamy te żony, które przeżywają problemy w swoim małżeństwie i chcą je naprawić, zapraszamy żony, które nie czują się szczęśliwe. Ale zapraszamy również te, które chciałyby być po prostu lepszymi żonami dla swoich mężów. Zapewniamy, że każda żona odkryje coś dla siebie.

Naprawdę warto, bo Pan Bóg przemienia na tych warsztatach serce żony i czyni relację małżeńską na nowo piękną i ekscytującą. Dowiesz się tu jaką żoną jesteś i odkryjesz Boży plan dla Twojego małżeństwa.

Warsztaty prowadzone są na podstawie książki Lindy Dillow „Jaką żoną jestem?”. Są bezpłatne, obejmują 12 spotkań (dwa razy w miesiącu po 2 godz.).

Zapisy  i szczegółowe informacje telefonicznie – 696-481-662 lub mailowo – goikewa@gmail.com

Planowany termin rozpoczęcia wrzesień/październik 2019 lub po skompletowaniu grupy.


Plan spotkań grup modlitewnych i formacyjnych w 2019/2020


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, siedziba: Ruda Śląska, Tunkla 2.